
Shipping Estimate
USA
- USA
- CAN
- USA
- CAN
Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 9 - Jul 14
For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15
Description
Shit happens wit dames T-shirtDit is niet zomaar een shirt, het is een attitude! Gemaakt van zachte, ademende stof, voelt het alsof je een warme knuffel draagt terwijl je de ups en downs van het leven met een knipoog en een glimlach aanpakt. Stel je voor dat je met dit T shirt over straat loopt. Je voelt je niet alleen comfortabel, maar bent ook klaar om alle drama's die het leven je brengt te weerstaan. Of je nu boodschappen doet of in een caf zit, dit shirt laat iedereen zien
Dit is niet zomaar een shirt, het is een attitude! Gemaakt van zachte, ademende stof, voelt het alsof je een warme knuffel draagt terwijl je de ups en downs van het leven met een knipoog en een glimlach aanpakt.
Stel je voor dat je met dit T-shirt over straat loopt. Je voelt je niet alleen comfortabel, maar bent ook klaar om alle drama's die het leven je brengt te weerstaan. Of je nu boodschappen doet of in een café zit, dit shirt laat iedereen zien dat je de kunst van het omgaan met de klappen onder de knie hebt. Bovendien past het perfect bij een jeans, yogabroek of die pittige rok die je zo graag wilde laten zien!
En maak je geen zorgen over morsen, vlekken of een incidenteel koffie-ongelukje – dit T-shirt lacht je uit in het gezicht van problemen. Het is machinewasbaar en duurzaam, dus je kunt je "Shit Happens"-mantra luid en trots uitdragen zonder erbij na te denken. Dus waar wacht je nog op? Grijp nu je kans en draag je brutaliteit als een ereteken!
Het 100% katoenen T-shirt van katoen voor heren helpt je om een meer gestructureerde look te creëren. Hij zit mooi en behoudt de scherpe lijnen rond de randen en past perfect met een gelaagde streetwear-outfit. Plus, het is nu extra trendy!
• 100% katoen
• Sport Grey 90% katoen, 10% polyester
• Gewicht stof: 170-180 g/m² (5,0–5,3 oz/yd²)
• Garen met open einde
• Buisvormige stof
• Band aan de hals en schouders
• Dubbele naad bij de mouwen en onderzoom
• Blanco product is afkomstig uit Honduras, Nicaragua, Haiti, Dominicaanse Republiek, Bangladesh, Mexico
Check goed onze Maattabel voordat je de bestelling plaats.
Dit product wordt speciaal voor u gemaakt zodra u een bestelling plaatst. Daarom duurt het iets langer voordat we het bij u afleveren. Door producten op aanvraag te maken in plaats van in bulk, voorkomen we overproductie. Bedankt voor uw weloverwogen aankoopbeslissingen!
Check na je bestelling altijd onze wasvoorschriften via deze link, om zo lang mogelijk van je FRESHSHIRTS T-shirt te genieten
Shipping Notes
- Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
- Except Preorder products are shipped in 48 hours.
- Delivery to the USA:
- Standard Shipping : 3-10 business days
- If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
- We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
- Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
- To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
- Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy