
Shipping Estimate
USA
- USA
- CAN
- USA
- CAN
Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 9 - Jul 14
For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15
Description
Potentiaal contact met TekstpagerProductbeschrijving Dit oproepsysteem bestaat uit een potentiaal zender en een tekstpager. De potentiaal zender wordt middels een dry contact aangesloten op een relais. Een dry contact is een aan uit schakeling welke een verandering in de status herkent. Vanaf de dry contact is het mogelijk automatisch berichten te laten versturen op het moment dat een deur opengaat, er beweging wordt gedetecteerd of wanneer er een melding komt vanuit een machine. Het
Productbeschrijving
Dit oproepsysteem bestaat uit een potentiaal zender en een tekstpager. De potentiaal zender wordt middels een dry contact aangesloten op een relais. Een dry-contact is een aan/uit schakeling welke een verandering in de status herkent. Vanaf de dry-contact is het mogelijk automatisch berichten te laten versturen op het moment dat een deur opengaat, er beweging wordt gedetecteerd of wanneer er een melding komt vanuit een machine. Het verstuurde bericht wordt ontvangen op een tekstpager. De dry-contact oplossingen zijn te onderscheiden voor een aantal toepassingen.
- Storingsensor: Bij een melding van een storing kan via een simpel relais schakeling een bericht verzonden worden naar een tekstpager. Via een dry-contact wordt de zender NO/NC op een productielijn of te monitoren apparatuur aangesloten. Bij een status verandering wordt een bericht verzonden.
- Bewegingssensor: Automatisch een bericht naar pagers laten versturen kan met de bewegingssensor. Bij een bewegingsmelding of statusverandering gaat er direct een melding naar de pager.
-
Deursensor: Op het moment dat twee bewegende delen zoals bijvoorbeeld een deur onafhankelijk van elkaar bewegen, kan er een bericht worden gestuurd naar een pager.
- Melding uit de machine: Automatisch een bericht ontvangen bij het uitvallen van een machine of storing op een productielijn. Door locatie of lijn naam in de zender te programmeren kan er een duidelijke indicatie gegeven worden waar de storing is en wie er ingelicht moeten worden.
Specificaties
| Frequentie |
433.050 - 434.790 |
|---|---|
| Protocol |
Alphanumeriek |
| Snelheid / Baud rate |
512 / 1200 / 2400 bps |
| Programmering |
POCSAG |
| Modulatiegolf |
FM UHF |
| Aantal contacten | 1 x Contact NO/NC/TOGGLE |
| Uitbreiding |
Op elk moment mogelijk tot onbeperkte aantallen. |
| Bereik |
Tot 400 meter en kan worden verlengt tot 2 kilometer met een repeater. |
| Afmetingen |
L19 x B3,8 x H2 cm |
Contact
Meer informatie over potentiaal zender - dry contact? Neem dan contact op via de contactpagina.
Shipping Notes
- Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
- Except Preorder products are shipped in 48 hours.
- Delivery to the USA:
- Standard Shipping : 3-10 business days
- If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
- We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
- Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
- To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
- Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy