SKU: 17057858876

revit dominator 3 gtx motorcycle jacket

Sale price$614.23 Regular price$682.48
Save 10%

Shipping Estimate
USA
  • USA
  • CAN

Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 14 - Jul 19

Promo Codes Available:

For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15

Description

revit dominator 3 gtx motorcycle jacketREV'IT! Dominator 3 GTX Motorjack Het is een hele opgave om de beste motorjas uit de adventure collectie te verbeteren, maar REV'IT! heeft het voor elkaar gekregen. De Dominator 3 GTX motorjas heeft verbeterde ventilatie, waterdichtheid en verfijningen aan elk element van de constructie om de prestaties en het comfort voor de rijder te verbeteren. De volledig waterdichte motorjas is voorzien van het beproefde 3L Gore Tex laminaat met een vernieuwd,

REV'IT! Dominator 3 GTX Motorjack

Het is een hele opgave om de beste motorjas uit de adventure collectie te verbeteren, maar REV'IT! heeft het voor elkaar gekregen. De Dominator 3 GTX motorjas heeft verbeterde ventilatie, waterdichtheid en verfijningen aan elk element van de constructie om de prestaties en het comfort voor de rijder te verbeteren. De volledig waterdichte motorjas is voorzien van het beproefde 3L Gore-Tex laminaat met een vernieuwd, strak design. De afneembare stormkraag - die de nek van de rijder beschermt tegen de elementen - kan in de achterzak worden opgeborgen als hij niet nodig is.

De stretchmanchetten zijn ook afneembaar en blokkeren de koude lucht die de mouwen van de motorjas in probeert te stromen. Bij hogere temperaturen wordt de luchtstroom naar het lichaam verbeterd door opnieuw ontworpen VCS ritsen bij de boven- en onderarmen, terwijl de gepatenteerde VCS Aquadefence panelen op de borst het bovenlichaam afkoelen. De 3L Gore-Tex Pro versterkte Armacor stof wordt gebruikt op de schouders voor extra slijtvastheid en duurzaamheid. De bescherming wordt versterkt door het bekroonde SeeFlex CE-level 2 pantser op de schouders en ellebogen en de SeeSoft CE-level 2 rugprotector. De motorjas is voorbereid voor de SeeSoft CE-level 1 gedeelde borstbeschermers. De afneembare niergordel biedt stabiliteit en bescherming aan de onderrug.

Ga je gang, reis altijd en overal met de Dominator GTX motorjas. Je volgende avontuur wacht.

Belangrijkste voordelen:

  • Klasse AA gecertificeerd volgens de CE EN 17092-3:2020 norm
  • GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ belofte (GORE TEX)
  • 4-seizoenen bruikbaarheid
  • Top ADV jack

Eigenschappen

  • Verstelbaarheid
    • Verstelbare elleboogbescherming: Met de verstelbare elleboogbeschermingszakken kun je de CE-goedgekeurde elleboogbescherming op drie verschillende hoogtes instellen om perfect op je lichaam aan te sluiten en voor optimaal comfort tijdens het rijden.
    • Verstelband bij onderarm
    • Verstellipje bij manchetten
    • Verstelritsen bij zijnaad
    • Dubbele verstelband in taille
    • Elastische bovenarm
    • Flexisnap bij kraag: De REV'IT! flexisnap maakt het mogelijk om de kraagomtrek eenvoudig aan te passen en de pasvorm te personaliseren voor elke rijder. Een jas wordt vaak in meer dan één seizoen gedragen en de flexisnap maakt het mogelijk om de kraag binnen enkele seconden aan te passen. In de winter is een wijdere kraagomtrek geschikt om het jack te combineren met een bivakmuts of windvanger, terwijl in de zomer een wijdere kraagomtrek verkoelende wind in de kraag toelaat.
  • Eigenschappen
    • Verstelbare protectorzakken
    • Afneembare niergordel: De niergordel biedt stabiliteit en bescherming aan de onderrug. Dit kledingstuk is standaard uitgerust met een afneembare niergordel die eenvoudig aan de jas kan worden bevestigd met een sterke klittenbandverbinding.
    • Afneembare stormkraag
    • Externe ophanglus
    • Lange verbindingsrits
    • Voorbereid op vestkoppeling NEON: Met de vestkoppeling NEON kun je je jas upgraden met een vest dat snel en eenvoudig te bevestigen is. Het goed zichtbare vest biedt meer veiligheid.
    • Afneembare elastische manchetten
    • Korte verbindingsrits
    • Zachte rand bij kraag: Voor extra comfort is de binnenkant van de kraag bedekt met een zachte stof.
    • Stretch bij armsgaten
    • Stretch op rug
    • Twee-weg kraag kliksysteem
  • Pasvorm
    • Normale pasvorm: De normale pasvorm is ontworpen om comfortabel te dragen en is aangepast aan verschillende lichaamsvormen en -maten. Hij wordt echter niet als los beschouwd. Het valt rond het lichaam in plaats van zich aan te passen aan de lichaamsbouw van de ruiter.
  • Voering
    • 3D gaas
    • Gaas
  • Materiaal buitenschaal
    • 3L Gore-Tex Pro Armacor stof: De 3L Gore-Tex Pro Armacor-stoftechnologie maakt gebruik van een mix van hightech vezels die uitstekend bestand zijn tegen scheuren en schuren, terwijl ze toch licht van gewicht zijn en mobiliteit en flexibiliteit mogelijk maken.
    • 3L Gore-Tex PRO nylon 400D stof: Gore-Tex shells zijn gemaakt voor het rijden in extreme omstandigheden. De stof is gemaakt van robuust 400 denier nylon met een hoge sterktegraad dat superieure schuur- en scheurweerstand biedt. Een hoogwaardig Gore-Tex membraan is gebonden aan een sterk buitenmateriaal en een speciaal ontwikkelde, robuuste binnenvoering maakt het een 3-laags shell. De voordelen van een 3-laags membraan zijn dat de buitenste laag minder water opneemt, wat resulteert in ademend comfort voor alle weersomstandigheden.
    • PWR Shell 500D stretch: PWR | Shell 500D stretch bestaat uit 100% hoogwaardige polyamidegarens en heeft de beste eigenschappen van nylon met een hoog smeltpunt, een enorme scheur- en slijtvastheid en een uitstekende duurzaamheid. Vervolgens wordt het unieke REV'IT! ontwerp erop gestempeld. Deze PWR Shell stof is er in een stretch variant. De 500D geeft de dichtheid van de stof aan. Hoe hoger het getal, hoe beter de schuur- en scheurweerstand.
  • Zakken
    • Handwarmer zakken
    • Binnenzak napoleon
    • Geheime binnenzak
    • Mouwzak
    • Twee binnenzakken
    • Twee waterdichte opbergzakken in de taille
    • Waterdichte opbergzak op rug
  • Bescherming
    • 3D mesh protector zakken
    • Voorbereid voor SeeSoft CE-niveau 1 Verdeelde inzet borstbeschermer: De protectorzak in dit REV'IT! kledingstuk is op maat gemaakt voor de Divided Chest Protector SeeSoft CE-level 1 - een gemakkelijke upgrade voor maximale veiligheid.
    • Beschermende print op ellebogen
    • Beschermende print op schouders
    • Veiligheidsnaden: De stiksels in motorkleding dragen in hoge mate bij aan de slijtvastheid van de totale uitrusting. Daarom gebruikt REV'IT! veiligheidsnaden op kledingstukken met een verhoogd risico op schokken. Veiligheidsnaden hebben zowel een zichtbare als onzichtbare naad. Deze constructie houdt het materiaal van de buitenkant bij elkaar, zelfs als de zichtbare naad doorboord is.
    • SeeFlex Elleboog- en Schouderbeschermers CE-niveau 2: Gecertificeerd CE-niveau 2 volgens de nieuwe norm EN1621-1:2012 is de SeeFlex protector de nieuwste innovatie van de eigen R&D-afdeling. De nieuwe norm test ook de impactniveaus in verschillende temperatuurbereiken. De SeeFlex-beschermers overtreffen de nieuwe norm ruimschoots zonder aan draagcomfort in te boeten.
    • SeeSoft CE-level 2 rugbeschermer: Het SeeSoft CE-level 2 rugprotectorinzetstuk is ontworpen om variabele schokken te absorberen zonder afbreuk te doen aan comfort, ventilatie of bewegingsvrijheid.
    • Duimlussen
  • Ventilatie
    • Aquadefence-panelen op de bovenkant van de voorkant: Wanneer geopend zorgt het Aquadefence-systeem voor directe ventilatie van het lichaam. Als de rits of het paneel gesloten is, drukt het op de geïntegreerde regengoot en is het jack 100% wind- en waterdicht. Als het paneel of de rits gesloten is, houdt de regengoot het binnendringen van water via de ventilatiegaten tegen, zodat je droog en comfortabel blijft. (EU-octrooi EP 2574249, VS-octrooi US 13/630.520)
    • Aquadefence ritsen in de taille: Wanneer het aquadefence systeem geopend is, zorgt het voor directe ventilatie van het lichaam. Als de rits of het paneel gesloten is, drukt het op de ingebouwde regengoot en is het jack 100% wind- en waterdicht. Als het paneel of de rits gesloten is, houdt de regengoot het binnendringen van water via de ventilatiegaten tegen, zodat je droog en comfortabel blijft. (EU-octrooi EP 2574249, VS-octrooi US 13/630.520)
    • VCS Panel met FidLock® magneetsluiting: Verwijderbare panelen voor optimale ventilatie. Ventilatie is prettig op warmere dagen, maar minder gewenst bij koud weer. De panelen kunnen open blijven staan dankzij de FidLock® magneetsluiting. De Fidlock® magnetische sluiting maakt niet alleen gebruik van de aantrekkingskracht maar ook van de afstoting van magneten. Dit leidt tot een robuuste sluiting met een hoge vergrendelingskracht die tijdens het rijden nog steeds gemakkelijk met één hand kan worden geopend.
    • Ritssluiting boven op de rug
    • Ritsen op onderarmen
    • Ritsen op bovenarmen
  • Zichtbaarheid
    • Gelamineerde reflectie op borst, kraag, armen en rug: Reflectiepanelen zorgen voor uitstekende zichtbaarheid onder alle hoeken, zodat de drager vanuit alle richtingen zichtbaar is. Voor een geraffineerdere look zijn de reflectiepanelen aan de stof gelast. Dit lasproces elimineert ook stiknaden, wat de kleding veiliger maakt.
Shipping Notes
  • Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
  • Except Preorder products are shipped in 48 hours.
  • Delivery to the USA:
  1. Standard Shipping : 3-10 business days
  • If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
  • We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
  • Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
  • To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
  • Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy
SKU: 17057858876

Discover Niche Categories That Outsell

Top-Converting Item to Boost Your Average Order

4.2 ★★★★★
Based on 962 reviews
Sort
Highest Rating
Newest First
Oldest First
Product Reviews
W
Verified Purchase
waragon
Massapequa, US
★★★★★ 4
Our pup loves the cronch cronch!
Style: Ball, Size: Medium (Pack of 1)
I bought our 15 month old Coton several Chuck-It toys on an Amazon deal. He is incredibly playful, mischievous, and ball/toy obsessed, especially for anything that makes noise. He can also be very destructive so I love how durable most of their products are - they’re among our longest lasting toys and worth every penny. We have yet to take them to the dog park, but they’re a perfect size for sharing in play time. And they are keeping him busy at home - that’s a good thing. He loves investigating the crunchy-cronchy-crinkly sound which is a nice change from squeakers. It can withstand his destructive chewing well-being, gentle on his little teeth. I love that. Chuck-It is thinking outside the box with a variety of balls to keep dogs engaged! I do worry about the crinkle plastic inside because it is accessible because of the air holes and it feels a little sharp. So this will have to be an at home toy so we can monitor his play.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on May 28, 2026
M
Verified Purchase
Mystical Lady
Belleville, US
★★★★★ 5
Great products all around
Style: Ball, Size: Medium (Pack of 2)
Any of these balls are great! My dogs love all of them. The squeaky ones are their favorite!
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on March 12, 2026
R
Verified Purchase
Raquel
Omaha, US
★★★★★ 5
My dog loves it!
Style: Ball, Size: Medium (Pack of 1)
This crunch ball was a Christmas gift for my 65lbs fur baby. It’s now mid April and he still loves it. He loves running after it and chomping down on it. It is still in good shape despite all the chomping it’s gotta . I highly recommend. He goes back to this toy agin and again! Great buy.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on April 15, 2026
H
Verified Purchase
HalfTrac
Charlottesville, US
★★★★★ 5
Our first babies favorite and longest lasting ball yet and he is fixing to be 7.
Style: Ball, Size: Medium (Pack of 2), Style: Ball, Size: Medium (Pack of 2)
Toughest ball we have found yet. Our doberman loves Chuckit! Balls especially the crunch one. He spreads all the balls and toys we have bought but these lasted the longest. The crunch and the glow in the dark are usually his pick but he has several different choices.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on May 24, 2026
T
Verified Purchase
Tabs
Omaha, US
★★★★★ 5
Love this set!!!
Size: Medium (2.5"), Style: Fetch Pack 1
I was trying to figure out which of the many different balls this company offers, and I was getting frustrated but then i was SOOOO happy to see they had multiple sets that had multiple of the different balls they offer!! I bought this set and the other set they offer, but this one was my favorite and I think my dogs too! The orange ball works great and bounces just high enough that it doesn’t clear our patio wall, but enough for him to go and jump up to retrieve. But the glow in the dark ball is his favorite! Both me and my pomsky were blown away how we brought the glow in the dark ball outside just as the sun was going down, and when we brought it back inside it was BRIGHT AND GLOWY!!! Even with the sun going down and not much light left!! He loves to play with it in the house after it’s all glowy from the sun. Sometimes we even glow it up under a light inside the house if it’s dark outside, and he will play with it outside in the dark haha he loves it!!! And I think it’s pretty cool too!! All of the balls this company overs are VERY durable! We realized early on that we cannot give our dog regular tennis balls cuz his favorite thing to do is tear the outside fabric off!! So we were trying to figure out what company has the best balls for dogs so they can’t sit there and try to pry them apart, and we found this company!! We have already bought from them about 3 times and all of their balls are durable and bounce how they say they will bounce!! They have the super bouncers and the glow in the dark one and the one with angles that will bounce in different directions and the ones you can throw REALLYY far! Overall, all the balls from this company are very durable, bounce really good, and keep my dog occupied without allowing him to sit there and tear it apart!!! Which i love cuz I do not like when he stops playing with us to sit there and try to take off the fabric, cuz then he could swallow it! So always buy the balls from this company!!! They are the best and most durable!!!! Also plenty soft for your dogs mouth so they can chew on it a bit and it won’t hurt their teeth/gums!
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on July 28, 2024

recommand products